Apple Notebook Servisi

Apple Notebook Servisi 2003 senesinden günümüze hizmet vermekle birlikte gerek kurumsal gerekse bireysel müşterilerimizin her türlü bilgisayar arızalarında yerinde müdahale imkanı bulunmaktadır..Firmamız Apple ürünlerinize yedek parça temini sağlamaktadır. Orjinal Apple yedek parçalarını servisimizde montaj ettirebilirsiniz.Diğer Apple ürünleri ile ilgili yedek parça stok bilgisi için iletişime geçiniz…İletişim; 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76 Mail; info@boranetbilgisayar.com Ödemeyi isterseniz kredi kartı veya havale ile yapabilirsiniz.

APPLE NOTEBOOK SERVİSİ

Apple Notebook Servisi
Apple Notebook Servisi

 

Apple Notebook Servisi Olarak Satışını Yaptığımız Yedek Parçalar ;

Apple Adaptör, Apple Şarj Cihazı, Apple Şarj Aleti, Apple Aksesuar, Apples Anakart, Apple Mainboard, Apple Motherboard, Apple System Board, Apple Batarya, Apple Pil, Apple Optik Sürücü, Apple Cdrw DVD Combo, Apple Dvdrw, Apple CPU Processor, Apple İşlemci, Apple Fan, Apple Soğutucu, Apple HDD, Apple Hard Disk, Apple Sabit Disk, Apple Kasa, Apple Alt Kasa, Apple Üst Kasa, Apple Touchpad, Apple Klavye, Apple Keyboard, Apple Tuş Takımı, Apple LCD Cable, Apple LCD Data Kablosu, Apple Ekran Kablosu, Apple LCD Cover,Apple Ekran Kasası, Apple Ekran Çerçevesi, Apple LCD Ekran, Apple Ekran, Apple LCD Panel, Apple LCD Floresan, Apple Floresan, Apple Ekran Florasanı, Apple Inverter, Apple LCD Inverter Board, Apple İnvertör, Apple LCD İnvertör, Apple Ekran İnvertörü, Apple Menteşe, Apple Sağ Menteşe, Apple Sol Menteşe, Apple Ekran Menteşesi, Apple Power Jack, Apple Şarj Soketi, Apple DC Jack, Apple Adaptör Girişi, Apple Ram, Apple Bellek, Apple Ekran Kartı, Apple VGA Card, Apple Video Board gibi yedek parça teminini sağlanmaktadır.

Apple Notebook Servisi , Orijinal Apple yedek parçalarını servisimizde montaj ettirebilirsiniz. Aradığınız yedek parça sonuçları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.İletişim; 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76 Mail; info@boranetbilgisayar.com

Apple Notebook Servisi Onarıma gelen tüm Apple Notebook’larınız için onarım sonrası ücretsiz  genel bakım çalışması yapılmaktadır. Bu çalışma sayesinde cihazınızı ilk gün performansında kullanılabilir ve iç ve dış yüzey temizliğinden faydalanabilirsiniz. Servisimize ulaştırdığınız ürünlerinizin onarım ve yedek parça bedelleri için ödeyeceğiniz rakamlar sizi üzmeyecektir. Uygun fiyat ile birlikte artı hizmetleri çok olan servisimizde onarıma gelen tüm cihazlar için kredi kartı ile ödeme ve üstün hizmet kalitesi sizi bekliyor.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.