Hakkımızda

Boranet Bilgisayar 2003 Senesinde İstanbul-Küçükçekmece semtine bağlı Cennet Mahallesi lokasyonunda Bora Erçin tarafından kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

Hakkımızda - Bilgisayar Servisi Florya
Hakkımızda – Bilgisayar Servisi Florya

Kurulduğu yıllarda küçük bir firma olan işletmemiz yıllar içinde gerek çalıştığı bireysel ve kurumsal müşterileri gerekse verilen onca emek ve çalışmanın neticesinde bugün kendi mülküne sahip, istanbul genelinde kurumsal bilgisayar servisi vermeye başlamış bir bilişim firması olmayı başarmıştır. Bu yolda bizlere destek veren birey ve kurumlara bu vesile ile teşekkürü bir borç biliriz.

Günümüz itibari ile Boranet Bilgisayar, İstanbul genelindeki şubeleri ve Türkiye çapında satışını yaptığı özellikle Kaspersky ve Microsoft Lisanslamaları ile ismini internet üzerinden de özel SEO çalışmaları ile duyurmayı başarmıştır.

Kaspersky markasına 2004 senesinde bağlanmış olmakla birlikte, hem bireysel hem de kurumsal lisanslamalarını sorunsuz yapabilmek adına, Kaspersky bünyesindeki eğitimlerini tamamlamış, tüm teknik ve satış sertifikalarını almış bulunmaktadır. Bu bağlamda da öncelikle Authorized Reseller, sonrasında da Trusted Reseller olmayı başarmıştır.

Microsoft Partnerliğimiz sayesinde ise, tüm devlet kurum kuruluşlarının yanı sıra özel sektör kuruluşlarının da lisanslamalarını ve kurulumunu sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

Verdiğimiz hizmetlerin bazılarına aşağıda da kısaca deyinilmiştir.

Bilgisayar Servisi

Bünyemizde çalışan Bilgisayar Mühendisleri, Bilgisayar tekniker ve teknisyenleri ile Müşterilerimize, gerek bilgisayar ve notebok satışı, gerekse tamiri konularının yanısıra, Lisanslama konusunda danışmanlık, Web Tasarım ve güncelleme hizmetleri, Kaspersky Antivirüs Çözümleri, Ağ Kurulumları ve Sorunları hakkında destek, sarf malzeme satışı ve benzeri bir çok bilişim sektörüne ait dalda hizmeti kendi bünyemizde vermekteyiz.

Notebook tamiri kapsamında, anakart tamiri, lcd panel değişimi, harddisk değişimi, ram yükseltme, işletim sistemi kurulumu ve lisanslaması, Kasa tamiri, şarj giriş soketi değişimi, Notebook adaptör ve Notebook batarya satışı ve bir çok konuda desteği bizim bünyemizden alabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz arasında; Alan adınızın sorgulanması, hosting servisinizin kendi serverlarımızda açılması ve yapılandırılması sonucu istediğiniz kurumsal maillerin oluşturulması, web sayfalarınızın tasarımlanması ve yayınlanması ile birlikte SEO desteğinizi de kendi bünyemizde yapabilmekteyiz.

SEO Hizmeti; Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO hizmetimizde, isterseniz varolan web sayfalarınızın güncellenerek arama motorlarına uygun hale getirilir, isterseniz sıfırdan bir web sayfası yapılarak arama motorlarında üst sıralara taşınabilir.

Microsoft Lisanslama; Firmanızda bulunan bilgisayarlarınızın Microsoft tarafından lisanslı olup olmadığının kontrol edilmesi, varsa eksik lisanslarınızın doğru lisanslama modelleri ile lisanslanması ve bir çok yazılım lisanlama hizmetini kapsamaktadır.

Akınsoft Lisanslama; Yazılım sektörünün lider isimlerinden AKINSOFT firmasının 6 senedir bayiliğini yapmakla birlikte, bir çok firmanın muhasebe programını Akınsoft Wolvox programı ile lisanslamış bulunmaktayız. Aynı zamanda birçok sektörel programı da bünyesinde barındırmaktadır. Akınsoft firmasının programlarını AKINSOFT sayfamızda bulabilirsiniz.

Eta Lisanslama; Eta yazılımını duymayanınız yoktur sanırım. Biz de Boranet Bilgisayar olarak, 2007 senesinden günümüze ETA firmasının bayiliğini yapmaktayız. ETA Lisans satışı, kurulumu, yeni yıla devir işlemleri gibi bir çok teknik ve satış içeriğini bizden temin edebilirsiniz.

Bilgisayar Servisi ne ihtiyaç duymanız halinde bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.